MÖBLER / Bord / Slagbord 10546208
nr 1054 6208
Slagbord
1800-tal, Bemålat, längd: 56+ 58, djup: 108 cm, höjd: 70 cm, (1 slag)
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 september 2016
kl 18:46:40
4/9 23:01:47